salon sukien ślubnych

SUKNIE ŚLUBNE | KOLEKCJA 2022

KOLEKCJA ŚLUBNA 2022

Wszystkie powyższe suknie ślubne to projekty autorstwa Marii Ciesielskiej. Każdy model został indywidualnie i starannie zaprojektowany, a zdjęcia prezentują faktyczny wygląd. Suknie ślubne 2022 propozycji Atelier Maria Ciesielska to aż 34 modele dostępne w kilku wariantach kolorystycznych: biel, ecru, ecru-beż, ecru-róż (szczegóły przy poszczególnej sukni). Materiały użyte przy sukniach to oczywiście koronka (również koronka 3d), tiul (bawełniane i jedwabny), satyna, mikado, muślin. Kolekcja 2022 to suknie ślubne klasyczne i nowoczesne. Modele zostały tak zróżnicowane, aby dopasować się do różnych figur, charakteru i temperamentu. Przygotowaliśmy suknie ślubne z ramiączkami, bez ramiączek, gorsetowe, z dekoltem w serce lub głębokim dekoltem „V”. Modele prezentują najpopularniejsze fasony: „A”, „Princessa”, „Empire”, „Syrena”. Maria Ciesielska z chęcią pomoże Ci dobrać odpowiednią suknię, w której będziesz czuć się wyjątkowo. Zapraszamy – zadzwoń i umów się na przymiarki!

SUKNIE ŚLUBNE NA MIARĘ

W naszej pracowni szyjemy również suknie ślubne na miarę, na indywidualne zamówienie. Dotychczas uszyliśmy setki sukien ślubnych i wiemy jak ważne jest ich idealne dopasowanie. Szyjemy suknie, które są oszałamiające, wygodne i współgrające z charakterem i estetyką panny młodej. Regularnie przygotowujemy suknie ślubne ciążowe, jak i duże rozmiary XXL. Wszystkie powyższe modele z Kolekcji na rok 2022 podlegają indywidualnym przymiarkom i modyfikacjom. Jeśli Twoja sylwetka nie jest obecnie taka jak u modelki, nie musisz się niczym martwić! Zadbamy, aby suknia ślubna szyta na miarę odpowiadała Twoim potrzebom. Każdy projekt ślubnej projektantki i producentki Marii Ciesielskiej jest dostosowany do potrzeb klienta. Każda suknia ślubna z kolekcji 2022 to jedyne w swoim rodzaju arcydzieło, połączenie planów i marzeń kupującego oraz profesjonalizmu projektantki. Kunszt rzemieślniczy, niezwykły smak i wyrafinowanie w każdym detalu sprawiają, że tworzone tu sukienki są całkowicie wolne nudnych, powtarzających się wzorów! Zawsze odzwierciedlają marzenie kobiety o stworzeniu sukienki, która sprawi, że panna młoda będzie wyglądać najlepiej. Pracownia Marii Ciesielskiej to jedyne miejsce, w którym marzenia o idealnym wyglądzie można tak łatwo zrealizować.

Zobacz także: producent sukien ślubnych

SUKNIE ŚLUBNE 2022 FAQ

Kto zaprojektował suknie ślubne kolekcja 2022?

Wszystkie suknie to projekt Marii Ciesielskiej, Polskiej artystki młodego pokolenia. Suknie ślubne jej projektu od wielu lat zdobią zagraniczne salony Nowego Jorku, Berlina, Londynu, Pragi czy Budapesztu.

Czy jest możliwość personalizacji sukni ślubnych z kolekcji 2022?

Tak. Suknie ślubne są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych. W niektórych przypadkach istnieje również możliwość wyboru tkaniny.

Jak duży wybór sukni oferuje Atelier Maria Ciesielska?

Kolekcja ślubna 2022 obejmuje aż 34 modele sukien dostępnych w różnych wariantach kolorystycznych.

Gdzie znajduje się pracownia Marii Ciesielskiej?

Adres Pracowni Marii Ciesielskiej to: Smardzów, ul. Polna 5.