salon sukien ślubnych

PRODUCENT SUKIEN ŚLUBNYCH

PROJEKTANT ATELIER MARIA CIESIELSKA

Atelier Maria Ciesielska to prężnie działający i rozwijający się producent sukien ślubnych na całą Polskę. Oferta hurtowni to aż 34 modele sukien w wielu wariantach pod względem typu, koloru i użytych materiałów. Wszystkie modele w kolekcji na 2022 rok w faktycznej odsłonie można oglądać w zakładce suknie ślubne. Wszystkie projekty realizowany przez Atelier są dokładnie dopasowane do indywidualnych potrzeb i aktualnych trendów w modzie ślubnej. Oferta jest kompleksowa i podlega dużej personalizacji.

Jako hurtownia i producent sukien ślubnych jesteśmy otwarci na współpracę z salonami z całej Polski, a także Europy. Naszym partnerom oferujemy szereg korzyści i co najważniejsze zachwycający oraz dobrze sprzedający się produkt! Gwarantujemy terminowe realizacje zamówień na suknie nawet w najgorętszych okresach zakupu sukien. Wykonując nawet po raz setny tę samą suknię, dokładamy najwyższą uwagę do detali i utrzymania wysokiej jakości.

Salony, które nawiązują z nami współpracę, mogą liczyć na indywidualne warunki i atrakcyjne rabaty związane z ilością zamawianych sukien. Jesteśmy przekonani, że piękno sukien ślubnych z kolekcji 2022 przekona Cię do podjęcia z nami współpracy. Zapraszamy do kontaktu! Projektant sukien ślubnych Maria Ciesielska chętnie odpowie na wszystkie pytania związane ze sprawami formalnymi.

Zobacz także: kolekcja sukien ślubnych

producent sukien ślubnych

PODEJMIJ WSPÓŁPRACĘ Z ATELIER MARIA CIESIELSKA

Zapraszamy do kontaktu salony sukien ślubnych z całej Polski!

HURTOWNIA SUKIEN ŚLUBNYCH

WSPÓŁPRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ:

Wszystkie zamówienia są realizowane w kolejności przesłania, istnieje również opcja EXPRES, jak i szycie miarowe wedle wymiarów klientek

Każda suknia wykonana jest z najwyższej jakości tkanin i dodatków. Jako producent sukien ślubnych przywiązujemy szczególną uwagę do detali i wykończenia każdego modelu.

Staramy się aby nasze kolekcje były zawsze aktualne i zgodne z najnowszymi trendami. Jednocześnie nigdy nie
zapominamy o klasyce, która jest zawsze ceniona w modzie ślubnej.

W naszych sukniach istnieje możliwość indywidualnych zmian i przeróbek. Personalizacja dotyczy takich kwestii, jak: wymiana tkanin, usztywnienie gorsetu, dodatkowe koronki i inne.

Przed złożeniem pierwszego zamówienia istnieje możliwość zorganizowania Trunk Show. W tym czasie możecie zobaczyć jakość naszych sukni oraz estetykę wykonania. Wybrane suknie ślubne przyjadą do Państwa na okres około 10 dni. Jako hurtownia i producent, jesteśmy przekonani, że ten czas wystarczy, aby się zakochać w naszych projektach i nawiązać dłuższą współpracę.

KOLEKCJA SUKIEN ŚLUBNYCH 2022

PRODUCENT SUKIEN ŚLUBNYCH FAQ

Kto zaprojektował suknie ślubne oferowane przez Atelier?

Wszystkie suknie to dzieło projektant sukien ślubnych Marii Ciesielskiej, Polskiej artystki młodego pokolenia. Suknie ślubne jej projektu od wielu lat zdobią zagraniczne salony Nowego Jorku, Berlina, Londynu, Pragi czy Budapesztu.

Czy oferta sukni podlega personalizacji?

Tak. Producent suknie ślubnych oferuje je w różnych wariantach kolorystycznych. W niektórych przypadkach istnieje również możliwość wyboru tkaniny.

Jak duży wybór sukni oferuje Producent Atelier Maria Ciesielska?

Kolekcja ślubna 2022 obejmuje aż 34 modele sukien dostępnych w różnych wariantach kolorystycznych.

Kto może nawiazać współpracę z Atelier?

Zapraszamy do współpracy salony sukien ślubnych z całej Polski, a szczególnie z okolic Dolnego Śląska, gdzie producent ma siedzibę.