salon sukien ślubnych

WSPÓŁPRACA

Każdy projekt wykonany przez Marię Ciesielską, jest dokładnie dopasowany do potrzeb klientek. Każda suknia to niepowtarzalne arcydzieło, które jest połączeniem planów, marzeń nabywczyń i profesjonalizmu projektantki.

Kunszt, niespotykane poczucie smaku i dopracowanie wszystkich szczegółów powoduje, że suknie ślubne tworzone tutaj są absolutnym oderwaniem od sztampowych i powtarzalnych wzorów i są zawsze odzwierciedleniem kobiecych marzeń o stworzeniu kreacji, w której kobieta wygląda najlepiej.

Atelier Marii Ciesielskiej to jedyne miejsce stworzone z pasji do projektowania jak i przeniesienia projektu w rzeczywistość.

Jeśli chcesz poszerzyć swój asortyment o suknie Projektantki Marii Ciesielskiej zapraszamy do kontaktu. Wypełnij formularz a nasz handlowiec skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin.

WSPÓŁPRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ:

Wszystkie zamówienia są realizowane w kolejności przesłania, istnieje również opcja EXPRES, jak i szycie miarowe wedle wymiarów klientek

Każda suknia wykonana jest z najwyższej jakości tkanin i dodatków, przywiązujemy szczególną uwagę do detali i wykończenia każdego modelu

Staramy się aby nasze kolekcje były zawsze aktualne, zgodne z najnowszymi trendami, ale nie zapominamy również o klasyce która jest zawsze ceniona

W naszych sukniach istnieje możliwość indywidualnych zmian takich jak wymiana tkanin,
usztywnienie gorsetu, dodatkowe koronki itp.

Przed złożeniem pierwszego zamówienia istnieje możliwość zorganizowania Trunk Show. W tym czasie możecie zobaczyć jakość naszych sukni oraz estetykę wykonania. Suknie przyjeżdzają do Państwa na okres około 10 dni.

FORMULARZ KONTAKTOWY

     :